Zadaj pytanie Uwagi i opinie

www.lawp.eu

 
Ta strona używa plików Cookies - brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z tej technologii
 
 
Strona główna | Polityka prywatności i plików Cookies | Mapa strony | Słowniczek pojęć | Pracownicy LAWP | Klauzula informacyjna | RSS | Pomoc
 

Pracownicy LAWP

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 13 Dyrektor Magdalena Filipek-Sobczak 81 46 23 800 magdalena.filipek-sobczak@lawp.eu
11 p.o. Z-cy Dyr. Urszula Bodak 81 46 23 800 urszula.bodak@lawp.eu
14 Z-ca Dyr. Natalia Mackiewicz 81 46 23 800 natalia.mackiewicz@lawp.eu
16

Sekretariat

 

Anna Stachura

Beata Krasnodębska

81 46 23 800

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

anna.stachura@lawp.eu

beata.krasnodebska@lawp.eu

Oddział finansowy Oddział realizacji projektów
Oddział instrumentów finansowych i sprawozdawczości Oddział zarządzania zasobami ludzkimi
Oddział komunikacji RPO Punkt informacyjny
Oddział kontroli Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Oddział oceny projektów Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych
Oddział odwołań Wieloosobowe stanowisko radców prawnych
Oddział organizacyjny Inspektor ochrony danych

Oddział finansowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 46

gł. księgowa Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

45

Paweł Ambrożek

Tomasz Błasik

Anna Lisiak

Paulina Rola-Niezabitowska

81 46 23 815

pawel.ambrozek@lawp.eu

tomasz.blasik@lawp.eu

anna.lisiak@lawp.eu

paulina.rola-niezabitowska@lawp.eu

Oddział instrumentów finansowych i sprawozdawczości

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 36

kierownik Tomasz Stefański

81 46 23 846

tomasz.stefanski@lawp.eu

33

Sławomir Czerwiński

Katarzyna Jedynak-Pukas

Karol Salagierski

81 46 23 806

slawomir.czerwinski@lawp.eu

katarzyna.jedynak-pukas@lawp.eu

karol.salagierski@lawp.eu

35

Małgorzata Jedlińska

Monika Małek-Tarłowska

Monika Szkutnik

81 46 23 810

malgorzata.jedlinska@lawp.eu

monika.malek-tarlowska@lawp.eu

monika.szkutnik@lawp.eu

Oddział komunikacji RPO

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 08

kierownik Beata Michalik-Kania

81 46 23 816

beata.michalik-kania@lawp.eu

08

Monika Czaplińska

81 46 23 844

monika.czaplinska@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

06

Katarzyna Romanek

Olga Śniadecka

81 46 23 812

81 46 23 831

katarzyna.romanek@lawp.eu

olga.sniadecka@lawp.eu

Oddział kontroli

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 7B

kierownik Wojciech Nagengast

81 46 23 814

wojciech.nagengast@lawp.eu

04

Anna Czapska

Bożena Głębocka

Waldemar Suchora

Robert Zieliński

81 46 23 853

anna.czapska@lawp.eu

bozena.glebocka@lawp.eu

waldemar.suchora@lawp.eu

robert.zielinski@lawp.eu

05

Agata Babisz

Tomasz Juszka

Ilona Majewska

Tomasz Makarczuk

Jan Misztal

Tomasz Pryszczepa

Anna Rożek-Manaj

Małgorzata Szydłowska

Przemysław Śmiech

Grzegorz Wałach

Adam Wójcik

81 46 23 833

81 46 23 843

agata.babisz@lawp.eu

tomasz.juszka@lawp.eu

ilona.majewska@lawp.eu

tomasz.makarczuk@lawp.eu

jan.misztal@lawp.eu

tomasz.pryszczepa@lawp.eu

anna.rozek-manaj@lawp.eu

malgorzata.szydlowska@lawp.eu

przemyslaw.smiech@lawp.eu

grzegorz.walach@lawp.eu

adam.wojcik@lawp.eu

07

Rafał Gutowski

Barbara Mandziuk-Szymańska

Edyta Orzechowska

Emilia Wieczorek

81 46 23 863

rafal.gutowski@lawp.eu

barbara.mandziuk@lawp.eu

edyta.orzechowska@lawp.eu

emilia.wieczorek@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 47

kierownik Joanna Kozak

81 46 23 828

joanna.kozak@lawp.eu

17

Wojciech Jakubowski

Michał Mazurek

81 46 23 830

wojciech.jakubowski@lawp.eu

michal.mazurek@lawp.eu

18

Rafał Górski

Ewelina Iwanowska-Nagengast

Katarzyna Mazurek

Wojciech Michalewski

81 46 23 832

rafal.gorski@lawp.eu

ewelina.iwanowska-nagengast@lawp.eu

katarzyna.mazurek@lawp.eu

wojciech.michalewski@lawp.eu

19

Monika Czuba-Kmieć

81 46 23 826

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

20

Agnieszka Gonder

Małgorzata Kalicka

Elżbieta Wojtyła

81 46 23 825

agnieszka.gonder@lawp.eu

malgorzata.kalicka@lawp.eu

elzbieta.wojtyla@lawp.eu

21

Artur Mazurek

Radosław Wąsik

81 46 23 836

artur.mazurek@lawp.eu

radoslaw.wasik@lawp.eu

22

Olga Szulowska

Krzysztof Żarnowski

81 46 23 855

olga.szulowska@lawp.eu

krzysztof.zarnowski@lawp.eu

23

Magdalena Dąbek

Izabela Sobczak

Jowita Sosińska

81 46 23 829

magdalena.dabek@lawp.eu

izabela.sobczak@lawp.eu

jowita.sosinska@lawp.eu

24

Mariusz Gutek

Katarzyna Kuszpit

Damian Ślusarczyk

Magdalena Warchoł

81 46 23 827

mariusz.gutek@lawp.eu

katarzyna.kuszpit@lawp.eu

damian.slusarczyk@lawp.eu

magdalena.warchol@lawp.eu

Oddział odwołań

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 42

p.o. kierownika Marcin Magdziarz

81 46 23 818

marcin.magdziarz@lawp.eu

41

Piotr Dobijas

Łukasz Łojko

Aleksandra Rączkowska

81 46 23 818

piotr.dobijas@lawp.eu

lukasz.lojko@lawp.eu

aleksandra.raczkowska@lawp.eu

Oddział organizacyjny

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
parter 10a

kierownik Cezary Szymański

81 46 23 888

cezary.szymanski@lawp.eu

10a

Katarzyna Lakutowicz-Frąk

- zamówienia publiczne

81 46 23 813

katarzyna.lakutowicz-frak@lawp.eu

10a

Dawid Hryciuk - informatyk

Dominik Nagajek - informatyk

81 46 23 888

dawid.hryciuk@lawp.eu

dominik.nagajek@lawp.eu

10a

Szymon Sułkowski

81 46 23 821

szymon.sulkowski@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 39

p.o. kierownika Paweł Harasim

81 46 23 804

pawel.harasim@lawp.eu

27

Joanna Czuryło

Michał Romanowski

81 46 23 834

joanna.czurylo@lawp.eu

michal.romanowski@lawp.eu

28

Marlena Bartoszczyk

Elżbieta Matwiejszyn-Szałapaj

Dorota Misztal

Dominika Tkaczyk

81 46 23 803

marlena.bartoszczyk@lawp.eu

elzbieta.matwiejszyn-szalapaj@lawp.eu

dorota.misztal@lawp.eu

dominika.tkaczyk@lawp.eu

29

Małgorzata Petrusewicz

Anna Wrona

81 46 23 809

malgorzata.petrusewicz@lawp.eu

anna.wrona@lawp.eu

30

Monika Kwiatkowska

Małgorzata Strukowska-Marcola

81 46 23 801

monika.mazur@lawp.eu

malgorzata.strukowska-marcola@lawp.eu

32

Marta Maruszak

Agnieszka Wilczyńska

81 46 23 847

marta.maruszak@lawp.eu

agnieszka.wilczynska@lawp.eu

34

Renata Lipnicka

Beata Szacoń

81 46 23 805

renata.lipnicka@lawp.eu

beata.szacon@lawp.eu

37

Dominika Kułak

Patrycja Sobczak

81 46 23 835

dominika.kulak@lawp.eu

patrycja.sobczak@lawp.eu

38

Elżbieta Kozłowska

Dorota Krawczyk

Daniel Świacki

81 46 23 807

elzbieta.kozlowska@lawp.eu

dorota.krawczyk@lawp.eu

daniel.swiacki@lawp.eu

Oddział zarządzania zasobami ludzkimi

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 44

kierownik Izabela Mucha

81 46 23 837

izabela.mucha@lawp.eu

43

Agnieszka Simbor - kadry

Agnieszka Tryka - kadry

81 46 23 824

agnieszka.simbor@lawp.eu

agnieszka.tryka@lawp.eu

43

Agata Skóra-Szponar

- archiwum

- szkolenia

 

81 46 23 824

81 46 23 811

agata.skora-szponar@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Agnieszka Laskowska

81 46 23 817

agnieszka.laskowska@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 19

Monika Czuba-Kmieć

81 46 23 826

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Anna Michalewska

Katarzyna Klech

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

81 46 23 817

anna.michalewska@lawp.eu

katarzyna.klech@lawp.eu

ewa.seyffert@lawp.eu

mateusz.tryka@lawp.eu

Inspektor ochrony danych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
parter 10a

Dawid Hryciuk

81 46 23 888

iod@lawp.eu